Išsamios saugos galimybės

Exchange exchange

iq pasirinkimo sandorių salė

Jei "Outlook" užstringa autonominiu režimu, žr. Darbas neprisijungus naudojant "Outlook".

ARMANI EXCHANGE – įdomūs faktai apie prekės ženklą

Šiuo režimu jūsų pašto dėžutės kopija įrašoma jūsų kompiuteryje. Uždarykite ir iš naujo paleiskite Outlook. Jei norite išjungti talpyklinį "Exchange" režimą, pakartokite veiksmus, bet išvalykite Naudoti talpyklinį "Exchange" režimą. Pagal numatytuosius nustatymus 12 mėnesių el.

„Microsoft Exchange Online“ planų palyginimas

Skirtuko Papildoma laukelyje Talpyklinio Exchange režimo parametrai pažymėkite norimas parinktis. Puslapio viršus Apie talpyklinį "Exchange" režimą Talpyklinis "Exchange" režimas leidžia geriau naudoti "Exchange" paskyrą.

Pastaba: Talpyklinis "Exchange" režimas yra numatytasis, kai įtraukiate "Exchange" paskyrą. Talpyklinio "Exchange" režimo įjungimas arba išjungimas Spustelėkite skirtuką Failas.

Apsauga nuo kenkėjiškų programų ir pašto šiukšlių filtravimas apsaugo pašto dėžutes. Patikimumas Dėl 99,9 proc. Sauga įvairiuose įrenginiuose Naudojant mobiliųjų įrenginių strategijas galima kurti patvirtintus mobiliųjų įrenginių sąrašus, taikyti PIN užraktą ir pašalinti konfidencialius įmonės duomenis iš prarastų telefonų. Lengva prižiūrėti Dabar lengviau nei bet kada suteikti darbuotojams galimybę naudoti įmonės el. Automatinis pataisų diegimas leis sutaupyti laiko ir mažiau pastangų skirti sistemai palaikyti.

Spustelėkite Paskyros parametrai ir dar kartą Paskyros parametrai. Skirtuke El. Dalyje "Microsoft Exchange exchange exchange arba išvalykite žymės langelį Naudoti talpyklinį "Exchange" režimą. Išeikite ir iš naujo paleiskite Microsoft Outlook Kai naudojate talpyklinį "Exchange" režimą, el.

Apartment Stock Exchange I contactless check-in, Viena – atnaujintos m. kainos

Puslapio viršus Pranešimų atsisiuntimo nuostatų konfigūravimas rankiniu būdu Talpyklinis "Exchange" režimas gali automatiškai optimizuoti duomenų perdavimą ryšiui su serveriu, kuriame veikia "Exchange". Tačiau galite rankiniu būdu pakeisti atsisiuntimo nuostatas. Spustelėkite vieną iš šių parinkčių: Atsisiųsti visus elementus Tai numatytasis parametras.

Atsisiunčiami visi pranešimai ir priedai.

Exchange Server 2019

Atsisiųsti antraštes ir visus elementus Atsisiuntus laiškų antraštes, pradedamas pranešimų įstaigų ir priedų atsisiuntimas. Kai atsisiunčiate daug elementų, šis parametras yra naudingas, kad galėtumėte greitai matyti laiškų antraštes, tada pasirinkti, kad pranešimas būtų atidarytas, prieš tai nelaukiant, kol bus atsisiųsti visi exchange exchange.

Antraščių atsisiuntimas Jokie pranešimų kūnai ar priedai nesiunčiami. Tai sumažina duomenų perdavimo kiekį ir ryšio laiką. Kai atidarote elementą, visas elementas atsisiunčiamas iš pašto serverio.

darbas iš casa cecina

Lėtuose ryšiuose atsisiųsti tik antraštes Aptikus lėtą ryšį, pranešimų įstaigos ir priedai neatsiunčiami. Jei ši parinktis nepasirinkta, trys ankstesni pasirinkimai nustato, kas atsisiunčiama neatsižvelgiant į ryšio greitį.

Exchange Online Archiving for Exchange Online

Talpyklinis "Exchange" režimas veikia ne tik su "Exchange" aplankais. Bendrinamų aplankų pavyzdžiai apima kito asmens "Exchange" exchange exchange, kai naudojate atstovo prieigą arba "SharePoint" aplankus.

prekybos galimybės jav

Norėdami įjungti arba išjungti bendrinamų aplankų palaikymą, kai naudojate talpyklinį "Exchange" režimą, atlikite šiuos veiksmus: Spustelėkite skirtuką Failas.

Spustelėkite Daugiau parametrų.